| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 340 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 363 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Rough Guides |
| Weight | 408 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |